Mobile Game Factory olarak 2013 yılından beri mobil oyun sektöründe oyun geliştirme hizmetleri veriyoruz. Uzman yazılımcılarımız, 3D artistlerimiz ve dijital pazarlama uzmanlarımız ile oyunun geliştirilmesinden tasarımına, ASO arama motoru optimizasyonuna, oyun içi gelir stratejisi ve yayınlama sonrası verdiği profesyonel destek ile mobil oyun sektöründe en başarılı ürüne, en başarılı stratejiyle sahip olmanızı sağlama vizyonuyla hizmet vermektedir. 

Size özel hazırlanan oyununuzu Google Play’de yayınlıyoruz ve insanlar oyununuzu oynadıkça para kazanıyorsunuz. Mobile Game Factory olarak tüm yazılımsal işleri biz hallederiz, reklam entegrasyonu, re-skin işlemleri, uygulama içi satın alma sistemlerini kurarız, mağaza girişini anahtar kelime hacimlerine ve pazar rekabetine göre özenle yapar ve oyununuzu öyle yayınlarız. Sizlere anahtar teslim profesyonel bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Google Play Developer hesabınız üzerinden oyununuzun indirme sayısını, ülkeler ve bölgelere göre dağılımını, kullanıcı cihazlarına göre dağılımı ve bir çok detaylı istatistiği takip edebilirsiniz. Google Admob hesabınız üzerinden de hangi reklamın daha verimli olduğunu, hangi ülke kullanıcılarından gelen kazancın daha yüksek olduğu, reklam görüntülemeleri vs. hakkında detaylı istatistiklere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not : Mobile Game Factory oyun paketlerinin satışlarını yapmaz, paketlerin direk satış hakkına sahip değildir ve açık kaynak kodlu bir şekilde karşı taraflara paylaşmaz. Mobile Game Factory esas olarak oyun re-skin hizmeti, uygulama içi satın alma entegrasyonu ve reklam entegrasyonları, mağaza girişleri ve yayınlama ile ASO ile ilgili hizmetler veren bir şirkettir. Hizmetlerimizde kullanılan paketler geliştirici firmadan lisanslı bir şekilde satın alınarak hizmet verilmektedir. Oyunlarda yazan fiyatlar oyun paketinin geliştirici tekli lisans ücreti + hizmet bedelini yansıtmaktadır. 

Sık Sorulan Sorular

Sık sorulan soruları inceleyerek merak ettiklerinize cevap bulabilir, sistemi daha iyi anlayabilirsiniz.

× Hemen Whatsapp'dan Ulaş