Biz 7 yıldır oyun sektöründe yer alan, kadrosunda uzman yazılımcılara, 2D ve 3D artist ; animatörlere, dijital reklam / pazarlama uzmanlarına sahip komple bir oyun geliştirme stüdyosudur. Yazılım bilgisine sahip olmadan oyun sahibi olarak muhteşem bir hızla büyüyen mobil oyun sektörüne giriş  yaparak döviz getirisi elde etmek isteyen girişimcilere hizmet sunan bir platformdur.

Bizlerden mobil oyun satın aldığınızda oyun içi grafik düzenlemeleri, oyununuza özgünlük katacak eklemeler (re-skin) ile markette tamamen özgün ve harika durmasını sağlıyoruz. Admob Geçiş Reklamı Entegrasyonu. Admob Ödüllü Video Reklam Entegrasyonu. Uygulama içi satın alma sistemi entegrasyonu ( eğer paketinizde seçiliyse ) Mağaza ekran görüntülerinin hazırlanması. Uygulama Iconlarının tasarımı ve mağaza giriş açıklamasının hazırlanması. Temel ASO ( arama motoru optimizasyonu ) çalışması ile organik şekilde yukarı sıralara çıkmanı sağlayacak çalışma. Tüm bu hizmetlerimiz oyun paketlerimizden herhangi birini aldığınız andan itibaren ücretsizdir.

Öncelikle ilk yapman gereken şey oyun paketlerimizden seçim yapmak. Bu seçimi yaparken trendler ve oyunun kategorisi çok önemli. Doğru zamanda doğru oyunu yayınlamak oyun sahiplerine milyonlar kazandırabiliyor. Sonraki adımda oyununa birlikte bir isim belirliyoruz ve alanında uzman ekiplerimiz oyunun üzerinde düzenleme işlemlerini (re-skin) yapıyor ve oyununu markete özgün bir şekilde hazırlıyor. Kendi Google Admob hesabını açıyorsun ve kendi bilgilerin ve banka hesabını kayıt ediyorsun, böylece reklam gelir hesabın tamamen sana özel oluyor. Tüm gelirlerini panel üzerinden anlık şekilde takip edebileceksin ve her ay düzenli ödemelerini alacaksın. Biz oyununa geçiş reklamları, ödüllü video reklamlar, eğer aldığın paket uygunsa uygulama içi satın alma ( IAP ) sistemlerini entegre ediyoruz. Sana bir market hesabı ( Google Play Developer veya App Store ) açıyoruz ve oyununu yayına gönderiyoruz. Oyunun organik bir şekilde yüksek indirmelere ulaşabilsin diye temel ASO ( arama motoru optimizasyonu ) çalışması yapıyoruz ve hedef anahtar kelimelerde yukarılarda olarak yüksek indirmelere ulaşmanı hedefliyoruz. Oyun yayınlandıktan sonra uzman dijital reklam ekibimizle beraber strateji geliştiriyorsun ve oyununu çevrene yayarak markette yükselmesini sağlıyorsun, zamanla oyununun kullanıcı sayısı arttıkça seninde kazançların artıyor, dünya çapında milyarlarca insana ulaşıyorsun ve dolar olarak gelirlerini kazanıyorsun.

Mobile Game Factory ekibi olarak amacımız yazılım bilgisi olmayan insanları oyun sahibi yapmak ve bu hayallerini gerçekleştirmektir. yazılım ve teknik kısımda ekibimiz tüm konularda size yardımcı olarak büyümenizi sağlarlar. Kazanç elde etmeniz için oyununuzun indirilmesi ve oynanması gerekmektedir, ne kadar çok insan oyununuzu indirir ve oynarsa o kadar çok reklam görecekleri için sizin kazançlarınızda o kadar artacaktır. Kazançlarınızı anlık olarak açacağınız Admob hesabı üzerinden izleyebileceksiniz. Siz sadece oyun seçiminizi yapın ve gerisini ekibimize bırakın, oyun seçiminizden sonra ekibimiz sizi adım adım yönlendirecektir.Bir oyunun ne kadar gelir elde edeceği tamamen oyuncu sayısına bağlıdır bu sebeple kesin bir şekilde gelir tahmini yapmak mümkün değildir.Fakat sektörden örnekler verecek olursak hepimizin bildiği Flappy Bird oyunu günlük 50 Bin $ üzerinde bir gelir sağlıyordu, yine hepimizin bildiği Candy Crush tam olarak 5,9 Milyar $ karşılığında satıldı bu Türkiye'de bulunan en değerli şirketin yaklaşık iki katı değerleme demek. Clash Of Clans ve Clash Royale oyunlarının yapımcı şirketi Supercell 10,2 Milyar $ karşılığında satıldı. Hızla gelirleri artan ve gelecekte çok daha büyük bir pazara ulaşacak bu sektöre girmenin tam zamanı!

Evet bizden satın aldığınız oyunlar sizin şahsi hesaplarınıza yüklenmektedir aynı şekilde Admob ( reklam ) hesabınızda kendinize aittir. Bizler iş tesliminden sonra sizin izniniz olmadan panellerinizi görüntüleyemeyiz.

Kazançlarınız Google tarafından her ay banka hesabınıza yatırılır. Hesap bilgilerinizi Google Admob hesabınızdan düzenleyebilirsiniz.

Mobile Game Factory oyun paketlerinin satışlarını yapmaz, paketlerin direk satış hakkına sahip değildir ve açık kaynak kodlu bir şekilde karşı taraflara paylaşmaz. Mobile Game Factory esas olarak oyun re-skin hizmeti, uygulama içi satın alma entegrasyonu ve reklam entegrasyonları, mağaza girişleri ve yayınlama ile ASO ile ilgili hizmetler veren bir şirkettir. Hizmetlerimizde kullanılan paketler geliştirici firmadan lisanslı bir şekilde satın alınarak hizmet verilmektedir. Oyunlarda yazan fiyatlar oyun paketinin geliştirici tekli lisans ücreti + hizmet bedelini yansıtmaktadır. 

× Hemen Whatsapp'dan Ulaş