Teslimat koşulları satın aldığınız paketlere göre değişmektedir. En erken teslimat tarihi ödeme yapıldıktan 72 saat sonrasıdır. Oyun paketi yenileme işlemleri bittikten sonra oyun APK’sı müşterinin Google Play Developer hesabı üzerinden yayınlanır ve APK final sürümü yayınlama işlemi bitip Google Play Store onayına gönderildiğinde teslimat bitmiş kabul edilir.

Teslim edilen ürün Google yönetimi tarafından kabul edilmez ve Mobile Game Factory gerekli düzenlemeleri yapıp oyunu tekrar onaya sunmaz ise müşteri oyun iadesi yapma hakkına sahiptir.

Mobil oyun paketlerimiz sebepsiz bir şekilde hizmet iadesi yapılamaz, ancak kazanç sağlamaması gibi bir durumda iade talebi kabul edilir. Performans ölçümü sektörün doğası gereğince 6 aylık bir periyot ihtiyacı duymaktadır, bu nedenle gerektiği taktirde yapılması gereken para iadesi en erken oyun tesliminden 6 ay sonra gerçekleştirilebilir.

Mobile Game Factory müşterinin satın aldığı paketi markete yayınlanacak hale getirip, yayınlamak ile mükelleftir, oyun market tarafından kabul edilmeyebilir veya kullanıcı oyunu yayınlamak istemeyebilir böyle bir durumda mobile game factory sorumluluk kabul etmez.

× Hemen Whatsapp'dan Ulaş